Hokejs
2014. gada 8. janvāris, 10:10

Bargo laikapstākļu dēļ atceļ Girgensona pārstāvētās "Sabres" komandas spēli

Jauns.lv

Lielā daļā Ziemeļamerikas valdošo ļoti nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ otrdien tika atcelta latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo "Sabres" kārtējā regulārā čempionāta spēle.

"Sabres" hokejistiem savā laukumā bija plānots uzņemt Karolīnas "Hurricanes" vienību. Sniega vētras un spēcīgā vēja dēļ komandas jau nevarēja aizvadīt rīta treniņus, jo ierasties arēnā bija bīstami, bet pāris stundas pirms mača tika paziņots, ka tas nenotiks.

Pagaidām vēl nav pavēstīts, kad cīņa tiks izspēlēta, bet skaidrs, ka saspringtā grafika dēļ to nebūs iespējams paveikt tuvākajā laikā, jo, piemēram, "Sabres" hokejisti, tuvojoties olimpiskajam pārtraukumam, sākot no ceturtdienas, 29 dienās aizvadīs 15 cīņas.

"Hurricanes" hokejisti uzvarējuši pēdējās četrās savas komandas spēlēs, bet "Sabres" vienība triumfējusi jau piecās mājas cīņās pēc kārtas, kas ir tās garākā šāda tipa sērija septiņu gadu laikā.

NHL spēle Bufalo laika apstākļu dēļ tika atcelta pirmoreiz kopš 2000.gada 6.decembra. Toreiz "Sabres" cīņa ar Ņūdžersijas "Devils" tika izspēlēta dienu vēlāk.

Kā zināms, Girgensons otrdien tika iekļauts Latvijas hokeja valstsvienības sastāvā gaidāmajās Soču olimpiskajās spēlēs. Izlases galvenais treneris ir Teds Nolans, kurš pašlaik pilda arī "Sabres" komandas galvenā trenera izpildītāja pienākumus.

LETA