ASV hokejisti uzvar Čehiju un būs Kanādas pretinieki pusfinālā
Čehi izrādījās vājāki par ASV hokejistiem.
2014. gada 19. februāris, 21:45

ASV hokeja izlase trešdien Soču olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā ar 5:2 uzvarēja Čehiju un pusfinālā piektdien tiksies ar Kanādu, kas grūtā cīņā ar 2:1 uzvarēja Latviju.

Somijas izlase ar 3:1 uzvarēja Krieviju olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā, izslēdza mājiniekus no tālākām cīņām turnīrā un pusfinālā piektdien spēlēs ar Zviedriju, kas ar 5:0 pārspēja Slovēniju.

Iļja Kovalčuks astotajā minūtē pārspēja somu vārtsargu Tūku Rasku, taču jau nepilnu pusotru minūti vēlāk Juhamati Āltonens panāca izlīdzinājumu, bet 18. minūtē somu veterāns Tēmu Selanne vadībā izvirzīja jau savu komandu.

Otrajā periodā Mikaels Granlunds guva vēl vienus vārtus. Vēlāk Semjona Varlamova vietā Krievijas vārtos stājās Sergejs Bobrovskis, taču rezultāts vairs nemainījās.

BNS, Foto: AFP/LETA