HK "Rīga" ielaiž piecus vārtus un piekāpjas "Almaz" hokejistiem

Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) trešdien HK "Rīga" viesos ar 2:5 piekāpās Čerepovecas "Almaz" vienībai, liecina rīkotāju informācija.

HK "Rīga" ielaiž piecus vārtus un piekāpjas "Almaz...

HK "Rīga" labā vārtus guva Ruslans Ignatovičs un Kārlis Ozoliņš.

Rīdzinieki pirmajā periodā zaudēja trīs vārtus, bet otrās trešdaļas vidū HK "Rīga" nonāca iedzinējos jau ar piecu vārtu starpību.

Mača galotnē pēc kautiņa par disciplīnas pārkāpumu noraidījumu līdz spēles beigām saņēma HK "Rīga" spēlētājs Aleksandrs Visockis.

HK "Rīga" šosezon 20 mačos sakrājusi 24 punktus, kas komandu ierindo 17.vietā Rietumu konferences kopvērtējumā.

Jau ziņots, ka pirmdien HK "Rīga" uzveica "Almaz" vienību ar 2:1 un pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

HK "Rīga" nākamās divas spēles aizvadīs savā laukumā, 1. un 2. novembrī tiekoties ar "Serebryanye Lvy" komandu, kas turnīra tabulā atrodas līdzās rīdziniekiem, atpaliekot par vienu punktu.