Neveiksme: Ēriks Vītols ielaiž divus vārtus un tiek nomainīts Somijas līgas spēlē
Latvijas vārtsargs Ēriks Vītols.

Latvijas vārtsargs Ēriks Vītols sestdien Somijas augstākās hokeja līgas mačā ātri ielaida divus vārtus un tika nomainīts.

Neveiksme: Ēriks Vītols ielaiž divus vārtus un tie...

Latvijas vārtsargs Ēriks Vītols sestdien Somijas augstākās hokeja līgas mačā ātri ielaida divus vārtus un tika nomainīts. Vītola un aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP komanda mājās ar 1:4 (0:3, 1:1, 0:1) zaudēja Mikeli "Jukurit".

Jau 23.sekundē Vītols ielaida pirmo ripu un trešās minūtes beigās kapitulēja arī pēc otrā metiena pa vārtiem, viņu nomainot Veini Vehvileinenam, kurš atlikušajā spēlē tika galā ar pieciem no septiņiem metieniem. Tumānovs, spēlējot 16 minūtes un 13 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

JYP ar 11 punktiem punktiem 11 spēlēs ieņem pirmspēdējo vietu 16 komandu čempionātā, apsteidzot tikai šodienas pretiniekus.  Iepriekšējā sezonā Somijas virslīgā uzvarēja Tamperes "Tappara", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica Lahti "Pelicans".