Teodoram Bļugeram pirmie gūtie vārti NHL mačā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien guva vārtus viņa un vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētās Vankūveras "Canucks" zaudējumā pēcspēles metienos savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Teodoram Bļugeram pirmie gūtie vārti NHL mačā ...

"Canucks" ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:2) piekāpās Filadelfijas "Flyers", otro spēli pēc kārtas izcīnot punktu.

Bļugers vārtus guva 32.minūtē. Pēc aizsarga Dereka Forborta piespēles no kreisā aizsarga pozīcijas viņš pie labā vārtu stūra apsteidza pretspēlētāju un raidīja ripu tukšā vārtu stūrī.

Ceturtajā maiņā spēlējušais Latvijas hokejists laukumā bija 13 minūtes un 33 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, trīsreiz pielietojot spēka paņēmienus, uzvarot astoņos no 15 iemetieniem un spēli beidzot ar +/- rādītāju +1.

Šilovs palika uz rezervistu soliņa, bet vārtos Kevins Lankinens atvairīja 29 no 31 metiena.

Mājinieki divreiz izvirzījās vadībā ar Nilsa Heglandera un Bļugera metieniem, bet "Flyers" abas reizes izlīdzināja rezultātu, vairākumā vārtus gūstot Taisonam Fersteram un Kameronam Jorkam.

Pēcspēles metienos "Canucks" komandā trešajā sērijā vārtus guva Džeiks Debrasks, bet viesiem trešajā un piektajā sērijā izcēlās attiecīgi Treviss Konekijs un Morgans Frosts.

Ar diviem punktiem divās spēlēs "Canucks" Rietumu konferencē ieņem devīto vietu.

Nākamo maču "Canucks" aizvadīs otrdien, izbraukumā tiekoties ar Zemgus Girgensona pārstāvēto Tampabejas "Lightning".

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausu izcīnīja Floridas "Panthers", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja Edmontonas "Oilers".