Lielbritānijas treka riteņbraucējas ar pasaules rekordu uzvar komandu sacensībās
Pasaules rekordistes un olimpiskās čempiones Keitija Mārčanta, Sofija Kepvela un Emma Finukeina.
2024. gada 5. augustā, 21:43

Lielbritānijas treka riteņbraucējas Keitija Mārčanta, Sofija Kepvela un Emma Finukeina pirmdien ar jaunu pasaules rekordu uzvarēja Parīzes olimpisko spēļu komandu sprinta sacensībās.

Lielbritānijas treka riteņbraucējas ar pasaules re...

Britu sportistes finālā finišēja 45,186 sekundēs, savu sasniegumu priekšsacīkstēs pārspējot par 0,286 sekundēm un pārspējot Jaunzēlandes komandu, kas finišēja 45,659 sekundēs.

Bronzas medaļas izcīnīja Tokijas spēļu vicečempiones vācietes, kuras distanci veica 45,400 sekundēs, par 0,290 sekundēm apsteidzot Nīderlandi.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.