Vētras trenētā "Dinamo" bez Jēkabsones-Žogotas izcīna Krievijas kausu
Gundara Vētras vadītā sieviešu basketbola komanda Kurskas "Dinamo" pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīja Krievijas kausu.
2015. gada 2. februāris, 13:40

Galvenā trenera Gundara Vētras vadītā sieviešu basketbola komanda Kurskas "Dinamo" svētdien izcīnīja Krievijas kausu, liecina rīkotāju informācija.

"Dinamo" fināla mačā svētdien ar rezultātu 66:49 uzveica Vidnojes "Sparta&K", pirmo reizi kluba vēsturē izcīnot Krievijas kausu.

Vētras un asistentu Mārtiņa Zībarta un Ērika Visocka trenētā "Dinamo" komanda sestdien pusfinālā ar rezultātu 76:71 pārspēja Orenburgas "Nadežda".

Šajā turnīrā varēja piedalīties tikai Krievijas basketbolistes un naturalizētās spēlētājas, līdz ar to "Dinamo" rindās nespēlēja Anete Jēkabsone-Žogota.

"Dinamo" šosezon startē Eirolīgas turnīrā, kur komanda izcīnījusi septiņas uzvaras deviņos mačos. Nākamo spēli Eirolīgā komanda aizvadīs trešdien, 4. februārī, izbraukumā Francijā pret "Basket Lattes Montpelier Agglomeration".

BNS/Foto: Lita Krone/LETA