Batņa gūst vārtus Somijas čempionāta mačā
Batņa spēles 80.sekundē no zonas vidus uzmeta pa vārtiem un panāca 1:0 viesu labā, tāpat latvietis spēles 42.minūtē palīdzēja panākt 2:5.
2024. gada 14. februāris, 22:44

Trešdien Somijas augstākās hokeja līgas mačā Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, taču ar to nebija gana, lai viņa pārstāvētā Mikeli "Jukurit" izcīnītu uzvaru.

"Jukurit" viesos ar rezultātu 3:5 (2:2, 0:3, 1:0) atzina Vāsas "Sport" pārākumu.

Batņa spēles 80.sekundē no zonas vidus uzmeta pa vārtiem un panāca 1:0 viesu labā, tāpat latvietis spēles 42.minūtē palīdzēja panākt 2:5. Viņš šajā cīņā uz ledus bija 15 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem, uzvarēja abos divos iemetienos un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šosezon Batņa 50 spēlēs guvis 16 vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles, pārspējot iepriekšējās sezonas sniegumu, kad 57 cīņās sakrāja 4+10.

"Jukurit" ar 91 punktu 51 mačā ieņem trešo vietu 15 komandu konkurencē, Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP ar 63 punktu 49 cīņās ir 13.vietā, bet pozīciju zemāk ar 53 punktiem 49 dueļos ir Hemēnlinnas HPK, kurai trešdien pievienojās Artūrs Andžāns.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.