"Hat trick" nieka sešās minūtēs? Ukrainim Artjomam Dovbikam Spānijas čempionātā vairāk laika nevajag
Artjoms Dovbiks ir neapturams
2024. gada 22. janvāris, 00:50

Ukrainas izlases un Spānijas kluba “Girona” uzbrucējs Artjoms Dovbiks guvis trīs vārtus Spānijas čempionāta spēlē pret “Sevilla”. Tas nebūtu nekas īpašs, ja vien tas nebūtu izdevies nieka sešās minūtēs!

Sākums gan neko labu neliecināja, 10. minūtē ielaižot Isāka Romero vārtus (0:1), taču Dovbiks izlīdzināja rezultātu jau pēc trim minūtēm, bet spēles 19. minūtē jau noformēja “hat trick”. Viņa panākums iedvesmoja komandu, kas guva vēl divus vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 5:1.

26 gadus vecais Dovbiks, kuru “Girona” pērnvasar no Ukrainas “Dnipro-1” iegādājās par kluba rekordsummu 7 miljoniem eiro, ar 14 gūtajiem vārtiem dala līgas labākā snaipera godu ar Madrides “Real” jauno britu sensāciju Džūdu Belingemu. Papildu intrigu piešķir tas, ka pēc šīs uzvaras “Girona” izvirzījusies Spānijas čempionāta pirmajā vietā, par punktu apsteidzot “Real”. Tiesa, karaliskajam klubam ir viena spēle rezervē.