foto: FK Liepāja
Ar VAR sistēmu nepietiek, "Liepāja" uz izsķirošajiem virslīgas mačiem aicina iesaistīt ārvalstu tiesnešus
"Optibet" futbola virslīgas klubs "Liepāja" uzskata, ka VAR sistēmas ieviešana nav atrisinājusi tiesāšanas kvalitātes problēmu.
Futbols
2023. gada 3. novembris, 17:11

Ar VAR sistēmu nepietiek, "Liepāja" uz izsķirošajiem virslīgas mačiem aicina iesaistīt ārvalstu tiesnešus

Jauns.lv/LETA

"Optibet" futbola virslīgas klubs "Liepāja" aicina Latvijas Futbola federāciju (LFF) izšķirošajās savas komandas virslīgas spēlēs iesaistīt ārvalstu tiesnešus, liecina LFF adresētā vēstule kluba lapā "Facebook" vietnē.

"Liepāja" ir nosūtījusi oficiālu vēstuli LFF prezidentam Vadimam Ļašenko un LFF Tiesnešu komitejas priekšsēdētājam ar aicinājumu atlikušo divu virslīgas kārtu "Liepājas" spēlēm pieaicināt ārvalstu tiesnešu brigādi, jo klubs uzskata, ka VAR sistēmas ieviešana nav atrisinājusi tiesāšanas kvalitātes problēmu.

Klubs atsaucas uz divām spēlēm ar VAR klātbūtni 8.jūlija mačā ar RFS un 21.oktobra cīņā ar "Auda".

"Lai cik nevainojama būtu tehnoloģija, neprasmīgās un neapmācītās rokās tā pārvēršas par nevajadzīgu lietu kaudzi. Jāatzīst, ka cerība uz VAR sevi neattaisnoja - tiesneši aizvien nav kvalificēti, lai pareizi to izmantotu," teikts vēstulē.

"Liepāja" ar 48 punktiem 34 spēlēs šobrīd turnīra tabulā ieņem piekto vietu, cīņā par bronzas medaļām par punktu atpaliekot no "Valmieras" un par četriem punktiem - no "Auda".

Liepājniekiem svētdien izbraukumā jātiekas ar "Daugavpili" un 11.novembrī savā laukumā - ar Salaspils "Super Nova".