Merzļikina 27 atvairīti metieni neglābj "Blue Jackets" no zaudējuma pret Girgensona pārstāvēto "Sabres"
Elvis Merzļikins "Blue Jackets" vārtos
2023. gada 1. oktobris, 11:58

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien Bufalo atvairīja 27 metienus Kolumbusas "Blue Jackets" zaudējumā pirmssezonas pārbaudes mačā Zemgus Girgensona pārstāvētajai Bufalo "Sabres". Bez Girgensona spēlējošā "Sabres" atspēlējās no 0:3 un svinēja uzvaru ar 4:3 (0:2, 1:1, 3:0).

Merzļikins trīs no vārtiem ielaida mazākumā, mačā atvairot 87,1% metienu.

Viesi otrā perioda 23.sekundē ar otro precīzo Patrika Laines metienu mačā panāca 3:0, taču uzvaru nosargāt nespēja.

Pretiniekiem divus vārtus vairākumā guva Džefs Skiners, bet uzvaras vārtus vairākumā 55.minūtē iemeta Zeks Bensons.

Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" mājās pieveica Edmontonas "Oilers" - 5:2 (0:1, 2:0, 3:1).

Bļugers 15 minūtēs un 31 sekundē laukumā divreiz meta pa vārtiem, bet Artūrs Šilovs nebija iekļauts pieteikumā.

NHL oficiālo spēļu sezona sāksies 10.oktobrī.