Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Luka Banki izceļ neticamo spēku, ko pieredzējis darbā ar Latvijas izlasi

Basketbols
2023. gada 21. septembrī 05:02 2023. gada 21. septembrī 05:02
  Jauns.lv
„Es to saucu – sarkanbaltsarkano spēku!” intervijā TV24 atzīst Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki, piebilstot, ka puišu spēcīgā vēlme pārstāvēt savu valsti padara trenera darbu vieglu.

Sarunā ar Armandu Puči treneris Banki vērtē Latvijas basketbola izlases izaugsmi. „Pirmkārt, tas, kā mēs uztvērām priekškvalifikācijas turnīru. Mēs runājām par vīziju, misiju, bet tas ir arī jāpierāda laukumā. Bijām ļoti koncentrējušies, nopietni un motivēti. Ir vēl citi atskaites punkti, tie saistīti ar mūsu iespējām sākt spēlētāju atlasi un prezentēt konkurētspējīgu sastāvu. Mums bija traumas. Nevarējām iekļaut Eirolīgas un NBA spēlētājus. Ar šo lielākajai daļai nacionālo komandu ir problēmas. Viņiem ir jānonāk pie 2., 3. un pat 4. vai 5. izvēles. Mūsu misija bija pierādīt savu noturīgumu, pat tad, kad atlasījām spēlētājus no zemākām līgām, bet ar ļoti spēcīgu vēlmi spēlēt savas valsts izlases sastāvā. Es to saucu par sarkanbaltsarkano spēku. Cilvēkus pārsteidza tas, ka spēlētāji, kuri netiek vērtēti kā superzvaigznes, pievienojoties nacionālajai komandai, spēlē izcili,” teic Luka Banki.


Viņš gan nevēlas saukt konkrētus vārdus. „Tad šķitīs, ka es vērtēju viņus pēc kāda reitinga. Es pilnībā veltu sevi visiem spēlētājiem, kas ar mums kopā gāja šo ceļu. Ne tikai tiem 12, kas aizbrauca uz čempionātu Āzijā. Šie 12 aizbrauca uz Āziju, tikai pateicoties visu 27 ieguldījumam. Vēlos pateikties visiem par viņu veikumu.

Bet sarkanbaltsarkano spēks... Ikreiz, kad šie puiši vilka savas valsts formas, tas bija kā superspēks. Mainījās viņu spēle. Spēlei tika dots impulss. Un tas nav treneru ieguldījums. Tā ir tikai un vienīgi spēcīga vēlme pārstāvēt savu valsti un piederības sajūta šai valstij. Tas viss padara manu darbu tik vieglu.”

Citi šobrīd lasa

Sirds ķirurgs dalās ar pirmajām pazīmēm, kas liecina, ka jums varētu būt problēmas ar sirdi
FOTO: masonu noslēpumi Rīgas centrā: Latvijā top brīvmūrniecības muzejs - tā kolekcija ir apbrīnas vērta
Viļņā meklē 13 gadu veco Medu; policija lūdz šo nesalīdzināt ar meitenes nolaupīšanu Kauņā
Pievienot komentāru