Seska ekipāžai 18. vieta pēc otrās Eiropas rallija čempionāta Spānijas posma dienas
Stūrmanis Renārs Francis (no kreisās) un rallija pilots Mārtiņš Sesks.
2023. gada 5. maijs, 22:10

Latvijas rallija ekipāža ar pilotu Mārtiņu Sesku un stūrmani Renāru Franci pēc sešiem piektdien veiktajiem Eiropas čempionāta (ERC) otrā posma ātrumposmiem ieņem 18. vietu.

Latvijas ekipāža, kura sacensībās startē ar "Škoda RS Rally 2" spēkratu, 58 atlikušo braucēju konkurencē sasniedza 18. ātrāko laiku, labākā rezultāta īpašniekam francūzim Joanam Bonato zaudējot minūti un 4,8 sekundes.

Otrais ir jaunzēlandietis Heidens Pedons, kurš līderim zaudē 11 sekundes, trešais - spānis Efrens Jarena, kurš Bonato piekāpjas 24,2 sekundes.

Sesks ar Franci otrajā posmā finišēja astotie, trešajā posmā - 19., ceturtajā un septītajā posmā - 20., piektajā - 16. un sestajā ieņēma 23. vietu.

Sestdien ekipāžas veiks vēl sešus ātrumposmus.

Pirmajā ERC sezonas posmā, kas marta sākumā norisinājās Portugālē, Latvijas ekipāža ierindojās 12. pozīcijā, izcīnot uzvaru arī vienā no ātrumposmiem. Pirmo vietu ieņēma pasaules rallija čempionātā (WRC) pieredzi krājušais jaunzēlandietis Heidens Pedons.

ERC čempionātā šosezon plānoti astoņi posmi, ceturto no tiem jūnijā uzņemot Latvijai.