Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Smirnova un Smona pārstāvētā "Servette" izcīna Šveices hokeja čempionu nosaukumu
Deniss Smirnovs.

Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs un aizsargs Sandis Smons Ženēvas "Servette" sastāvā ceturtdien savā laukumā kļuva par Šveices augstākās hokeja līgas (NL) uzvarētājiem.

Smirnova un Smona pārstāvētā "Servette" izcīna Šve...

"Servette" mājās ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pieveica "Biel-Bienne", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 4-3.

Smirnovs uz ledus bija 11 minūtes un 28 sekundes, spēli beidzot ar +/- rādītāju -1. Smons, kurš izslēgšanas turnīrā piedalījās vienā mačā, arī šoreiz nebija iekļauts pieteikumā.

Ženēvas vienības labā vārtus ceturtajā minūtē guva Sami Vatanens, bet četras minūtes vēlāk lielajā vairākumā viņš izcēlās vēlreiz - 2:0.

24.minūtē Deniels Viniks panāca 3:0, bet vienus vārtus viesiem 31.minūtē atguva Gaetans Hāss.

51.minūtē Tēmu Hartikainens panāca 4:1, fiksējot spēles galarezultātu.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".