"Dinamo" piedzīvo otro neveiksmi pret Kauņas "City"
Rīgas "Dinamo".
2023. gada 8. marts, 22:17

Rīgas "Dinamo" trešdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) "play-off" turnīrā otro reizi pēc kārtas piedzīvoja neveiksmi pret Kauņas "City".

Rīdzinieki viesos ar rezultātu 2:5 (0:0, 2:4, 0:1) piekāpās Kauņas hokejistiem, sērijā līdz trijām uzvarām rezultātam kļūstot neizšķirtam 2-2.

Otrās trešdaļas pirmajās 13 minūtēs "City" izdevās gūt četrus vārtus, kad ripu Rīgas vienības vārtos raidīja Egidijus Binkulis, Pauļus Gribausks, Bogdans Stupaks un Aivars Bendžus.

Pēc četriem ielaistiem vārtiem Kirils Tambijevs rīdzinieku rindās izcēlās ar diviem precīziem metieniem, samazinot "Dinamo" deficītu (2:4).

Izšķirošajā periodā "Dinamo" vārtsargu pārspēja Povils Verenis, palielinot mājinieku pārsvaru līdz trīs vārtiem, un atlikušajā spēles daļā Rīgas hokejistiem vairs neizdevās gūt vārtus, piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas.

Pusfinālā jau iekļuvušas Rīgas komandas "Mogo"/LSPA un "Prizma", kā arī Jelgavas "Zemgale"/LLU.

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām. Sezona jau noslēgusies "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" hokejistiem, kuri ierindojās devītajā vietā.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".