Daugaviņam rezultatīva piespēle zaudētā DEL mačā
Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš
2023. gada 4. janvāris, 23:40

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē, kamēr viņa pārstāvētā Izerlonas "Roosters" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Roosters" viesos ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) atzina Augsburgas "Panther" pārākumu.

Daugaviņš divas minūtes un 17 sekundes pirms pamatlaika beigām palīdzēja panākt 1:1. Viņš šajā cīņā spēlēja 21 minūti un 27 sekundes, bloķēja vienu metienu, uzvarēja divos no trīs iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Tikmēr Mika Indraša pārstāvētā Šveningeras "Wild Wings" mājās ar 3:4 (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Volfsburgas "Grizzly" komandai.

Indrašis 17 minūtēs un 14 sekundēs uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Daugaviņš šajā sezonā 36 mačos guvis 14 vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles, bet Indrašim 33 cīņās ir seši precīzi metieni un 15 rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā "Roosters" ar 50 punktiem 36 spēlēs ierindojas desmitajā vietā, bet "Wild Wings" ar 48 izcīnītiem punktiem ir 12.vietā 15 komandu konkurencē.

Tikmēr Oskars Batņa trešdien asistēja vārtu guvumā Somijas hokeja čempionāta mačā, viņa pārstāvētajai Mikeli "Jukurit" svinot uzvaru.

"Jukurit" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (0:0, 3:2, 2:0) pārspēja Vāsas "Sport".

Batņa rezultatīvi piedalījās uzbrukumā, kura noslēgumā mājinieki trešā perioda vidū panāca 4:2. Latviešu uzbrucējs uz ledus pavadīja 16 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šajā sezonā latviešu hokejists 36 mačos atzīmējies ar trīs gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

"Jukurit" ar izcīnītiem 53 punktiem 36 spēlēs turnīra tabulā ierindojas astotajā pozīcijā.