foto: AFP/Scanpix
Šūmahers un Fetels pārstāvēs Vāciju Čempionu sacīkstēs
Vācu autobraucējs Miks Šūmahers ir leģendārā Mihaēla Šūmahera dēls.
Citi sporta veidi
2022. gada 22. decembris, 12:20

Šūmahers un Fetels pārstāvēs Vāciju Čempionu sacīkstēs

Jauns.lv/LETA

Četrkārtējais pasaules čempions Pirmajā formulā (F-1) Sebastjans Fetels un Miks Šūmahers kopā pārstāvēs Vācijas vienību ikgadējās Čempionu sacīkstēs ("Race of Champions"), trešdien pavēstīja organizatori.

Fetels, lai gan sezonas gaitā paziņoja, ka tā būs pēdējā viņa 15 gadus ilgajā F-1 karjerā, tuvojoties tās noslēgumam, vairs nebija tik pārliecināts, ka viņš vairs nekad nedosies trasē, nenoliedzot iespēju kādreiz atgriezties kādā no F-1 komandām.

Tikmēr Šūmahers nākamsezon būs rezerves pilots "Mercedes" vienībā. "Race of Champions" organizētāji paziņoja, ka viņš ne tikai piedalīsies komandu sacīkstēs, bet arī spēkosies individuālajās sacensībās.

Fetels Katalonijā testē savu Džīnu

Vācu autobraucējs Sebastjans Fetels savu šīs sezonas "Ferrari" bolīdu nodēvējis par Džīnu. Fetels savām formulām paradis dot sieviešu vārdus un ...

gallery icon
33

Tāpat starp dalībniekiem būs arī bijušais F-1 čempions Mika Hakinens un Somijas pilots Valteri Botass, kurš šosezon F-1 čempionātā pārstāvēja "Alfa Romeo" vienību, kā arī Zviedrijas pilots Juhans Kristofersons, kurš šosezon izcīnīja savu piekto piekto titulu pasaules čempionātā rallijkrosā.

Čempionu sacīkstes, kas pulcē dažādu autosportu pārstāvjus, norisināsies ledus trasē pie Zviedrijas pilsētas Pieto 28. un 29. janvārī, motobraucējiem sacenšoties ne tikai komandās, bet arī individuāli.

Autosporta leģenda Mihaēls Šūmahers

Septiņkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions Mihaēls Šūmahers gadu gaitā.

gallery icon
80

Iepriekšējās sacensībās uzvaru izcīnīja Norvēģijas vienība un francūzis Sebastjēns Lēbs, kamēr otro vietu ieņēma Fetels.