"Blue Jackets" ar Merzļikinu rezervē zaudē "Bruins" vienībai
2022. gada 13. decembris; Sunrise, Florida, ASV; Kolumbusas "Blue Jackets" vārtsargs Elvis Merzļikins (90) iesildās pirms spēles pret Floridas "Panthers" FLA Live Arēnā.
2022. gada 17. decembris, 23:48

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackets", Latvijas vārtsargam Elvim Merzļikinam paliekot uz rezervistu soliņa, sestdien piedzīvoja neveiksmi.

Kolumbusas komanda izbraukumā ar rezultātu 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) atzina Bostonas "Bruins" pārākumu.

Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Davids Pastrņāks. Pēc tam otrajā periodā, gūstot vārtus vairākumā, neizšķirtu panāca Būns Dženers, taču nepilnas četras minūtes vēlāk "Bruins" vienu vārtu pārsvaru atjaunoja Davids Krejčī.

Izšķirošajā trešdaļā laukuma saimniekiem izdevās gūt divus vārtus mazāk nekā 30 sekunžu laikā, precīziem esot Teiloram Holam un Tomāšam Nosekam.

Arī otros vārtus "Blue Jackets" guva vairākumā, šoreiz ripu spēles 55.minūtē Bostonas komandas vārtos raidot Patrikam Lainem.

Kolumbusas vienības vārtus šajā mačā sargāja Daņiils Tarasovs, kurš tika galā ar 35 pretinieku metieniem, bet otrā laukuma galā Džeremijs Sveimens atvairīja 31 metienu.

"Blue Jackets" ar 22 izcīnītiem punktiem 30 mačos Austrumu konferencē atrodas 16.pozīcijā, kamēr "Bruins" ar 50 punktiem 30 spēlēs ieņem pirmo vietu.

Nākamo spēli Kolumbusas komanda aizvadīs pirmdien, kad savā laukumā uzņems Dalasas "Stars".