Indrašim rezultatīva piespēle uzvarētā DEL spēlē
Miks Indrašis (pirmais no kreisās)
2022. gada 13. decembris, 23:53

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā, sekmējot Šveningeres "Wild Wings" komandas uzvaru.

"Wild Wings" izbraukumā ar rezultātu 4:2 (0:1, 2:1, 2:0) uzvarēja Volfsburgas "Grizzlys" vienību.

Indrašis trešā perioda septītajā minūtē laukuma malā pameta ripu uz priekšu Aleksandram Karahunam, kurš tika pie brīva metiena un panāca 3:2 viesu labā, gūstot vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie.

Latvijas hokejists šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā pa vārtiem nemeta, taču uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Šajā sezonā Indrašis 28 mačos guvis trīs vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles.

"Wild Wings" ar 40 punktiem 28 dueļos ir devītajā pozīcijā, kamēr Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas "Roosters" ar 38 punktiem 27 cīņās ir divas pozīcijas zemāk.