Daugaviņš gūst vārtus uzvarētā Vācijas čempionāta spēlē
Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš.
2022. gada 21. oktobris, 23:13

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš piektdien Vācijas čempionāta spēlē guva vārtus un palīdzēja Izerlonas "Roosters" tikt pie panākuma, kamēr citā mačā Mika Indraša Šveningeres "Wild Wings" piedzīvoja neveiksmi.

"Roosters" izbraukumā ar rezultātu 6:1 (3:0, 2:1, 1:0) sagrāva Berlīnes "Eisbaren".

Daugaviņš izcēlās ar precīzu metienu 11 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad guva vārtus pēc Raiena O'Konora un Kristofera Fuko piespēlēm.

Latvijas hokejists uz ledus bija 18 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā ne tikai izcēlās ar vārtiem, bet arī uzvarēja piecos no trijiem iemetieniem un noslēdza maču ar lietderības koeficientu +1.

Tikmēr citā spēlē Indraša "Wild Wings" savā laukumā ar 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) atzina Ingolštates ERC pārākumu.

DEL turnīra tabulā "Roosters" ar 14 izcīnītiem punktiem 12 mačos atrodas 11.vietā, kamēr Šveningeres "Wild Wings" ar 13 punktiem 13 spēlēs ieņem 13. vietu 15 komandu konkurencē.