Daugaviņam rezultatīva piespēle uzvarētā Vācijas čempionāta spēlē
Kaspars Daugaviņš.
2022. gada 6. oktobris, 23:47

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš ceturtdien Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā tika pie rezultatīvas piespēles, viņa pārstāvētajai Izerlonas "Roosters" izcīnot panākumu.

"Roosters" savā laukumā ar rezultātu 5:4 (2:2, 2:0, 1:2) uzvarēja Ķelnes "Haie".

Daugaviņš asistēja vienības ceturtajos vārtos, kad mača 34.minūtē pēc viņa un Keisija Beilija piespēlēm vārtus guva Kristofers Fuko.

Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā uzvarēja vienā no četriem iemetieniem, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

DEL turnīra tabulā Mika Indraša pārstāvētā Šveningeres "Wild Wings" ar 13 punktiem septiņās spēlēs ieņem piekto vietu, bet Kaspara Daugaviņā pārstāvētā Izerlonas "Roosters" ar izcīnītiem sešiem punktiem astoņos mačos turnīra tabulā ierindojas 14.pozīcijā 15 komandu konkurencē.