2015. gada 6. maijs, 21:52

"Liepāja/Triobet" mača beigās pazaudē pārsvaru, taču nosargā uzvaru pret "VEF Rīga"

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijā trešdien Kandavas sporta hallē "Liepāja/Triobet" ceturtajā ceturtdaļā pazaudēja iekrāto pārsvaru, taču galā nosargāja uzvaru pret "VEF Rīga" ar rezultātu 64:59, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētāju sastāvā lietuvietis Edgars Zeļonis guva 17 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, bet 12 punktus sameta Jānis Antrops.

Rīdzinieku rindās 12 punktus guva Roberts Loverijs, 11 pievienoja Sīdžejs Heriss, bet 10 sameta Mareks Mejeris.

Pirmajā puslaikā "Liepāja/Triobet" spēlēja agresīvāk, cīnījās labāk par atlecošajām bumbām, un uz brīdi panāca pat 16 punktu pārsvaru pret Latvijas vicečempioni.

Spēles galotnē "VEF Rīga" samazināja starpību līdz trim punktiem, tomēr liepājnieki nosargāja vadības grožus, pagarinot pusfināla sēriju, kurā ar 2:1 vadībā ir rīdzinieki.

Sērijas ceturtā spēle notiks sestdien, 8.maijā, Liepājā.

Sērijas pirmajā spēlē "VEF Rīga" uzvarēja papildlaikā ar 73:68 un otrajā ar 83:70.

Otra pusfināla sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām Latvijas čempione BK "Ventspils" ir 2:1 vadībā pret BK "Jēkabpils". Sērijas ceturtā spēle notiks ceturtdien, 7.maijā, Jēkabpilī.

Pagājušajā sezonā LBL fināla sērijā BK "Ventspils" ar 4:1 pārspēja "VEF Rīga", savukārt cīņā par bronzu BK "Jēkabpils" sērijā ar 3:1 uzveica "Jūrmala/Fēnikss".