Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas Regbija federācijas prezidents Aivars Pilenieks. (Foto: Evija Trifanova/LETA)

Par Latvijas Regbija federācijas prezidentu atkārtoti ievēlēts Pilenieks

Citi sporta veidi
13. maijā 10:33 2022. gada 13. maijā 10:33
  Jauns.lv / LETA
Par Latvijas Regbija federācijas (LRF) prezidentu trešdien biedru kopsapulcē Rīgā atkārtoti ievēlēts Aivars Pilenieks, ziņo LRF.

"Daugavas" stadiona telpās un "Zoom" platformā tiešsaistē LRF ikgadējā biedru kopsapulcē prezidenta amatam tika izvirzīti trīs kandidāti - līdzšinējais federācijas prezidents Pilenieks, bijušais LRF prezidents Juris Silovs un pašreizējais Latvijas regbija izlases menedžeris Kārlis Vents.

Pēc tam, kad kandidāti bija atbildējuši uz biedru jautājumiem, balsojumā ar minimālu balsu pārsvaru par LRF prezidentu uz turpmākajiem četriem gadiem tika ievēlēts Pilenieks.

Latvijas Televīzijas pirmais kanāls (LTV1) ceturtdien vēstīja, ka par Pilenieku balsojuši desmit biedri, bet par Ventu - deviņi.

Kongresā piedalījās 22 no 24 balsstiesīgajiem federācijas biedriem.

Kā ziņo LTV1, Tiesa, pēc divām nedēļām notiks jauna kopsapulce, jo biedri neatbalstīja Pilenieka piedāvāto valdi.

"Tūlīt iešu runāt ar tiem puišiem, kuri bija Venta komandā, jo kopā esam apēduši diezgan daudz pudu sāls," pēc balsojumu sarunā ar LTV1 teica Pilenieks, kurš vada federāciju kopš 2018.gada.

Tikšanās laikā LRF biedri tika iepazīstināti arī ar Revīzijas komisijas ziņojumu par 2021.gada budžeta izlietojumu, kā arī ar detalizētu atskaiti par 2021.gada finanšu darbības rādītājiem.

LRF finanšu līdzekļu izlietojums, kā arī LRF statūtu neatbilstība labas pārvaldības principiem martā varēja novest pie atzītās sporta federācijas statusa zaudēšanas.

Citi šobrīd lasa

4 brīdinājuma pazīmes tam, ka tavas zarnas nav veselas
VIDEO: tūkstoši pulcējas gājienā par atbrīvošanos no padomju mantojuma 16
Policija aizturējusi personu, kura centās bloķēt patriotu gājienu Rīgā 9
Pievienot komentāru