Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Kāpēc meklējat princi?" Viktoram Ščerbatiham skarbas pārdomas par sieviešu uzvedību tinderī 6

Sporta zvaigznes
19. aprīlī 12:33 2021. gada 19. aprīlī 12:33
  Jauns.lv
Pavisam nesen bijušais svarcēlājs Viktors Ščerbatihs bija manāms populārajā iepazīšanās vietnē "Tinder" un arī publiski komentējis, ka tajā piereģistrējies ar vēlmi iepazīsties un uzsākt jaunas attiecības.

Otrdienas vakarā Viktoru uz atklātu sarunu pie sevis aicinās dāmas no “STV Pirmā!” sievišķīgā vakara šova “Kad viņas satiekas” un interesēsies – kā viņam veicies? Vai izdevies atrast savu otro pusīti? Vai Viktora sirds joprojām ir brīva?

"Visi ir maskās, mēteļos, un man nepatīk resnie. Ja es neredzu seju, es nevaru pienākt pie cilvēka," atklāts ir Viktors. (Foto: Juris Rozenbergs)

“Nē, man nekas nav! Tāpēc, ka visi ir maskās, mēteļos, un man nepatīk resnie. Ja es neredzu seju, es nevaru pienākt pie cilvēka,” sacīs Viktors un atklās – no "Tinder" savu profilu dzēsis. Vēl vairāk – viņam īsti neesot skaidrs, ko sievietes šajā vietnē cenšas atrast un kādu “princi” tur meklē? “Mums normālu vīriešu ir palicis ļoti maz. Pateikšu, kādi palikuši – pusvīrieši, pleiboji, dzērāji, narkomāni. Nu nav vīriešu!” novērojumos dalās Viktors, sevi ierindojot ārpus šīm kategorijām.

Saistītās ziņas

Vīrieši tinderī patiesībā augstu vērtē arī sieviešu intelektu, liecina pētījums  27
Skeitbordists Madars Apse ar "Tinder" palīdzību ticis pie lietuviešu draudzenes
Populārākais vīrietis "Tinder" dalās padomos, kā atrast mīlu internetā 13

Viktors iepazīšanās vietnē esot izrādījis simpātijas vairākām dāmām, taču viņas nav reaģējušas un tāpēc viņam radušās pārdomas – ko īsti sievietes vēlas? Kāpēc "laiž garām" normālus vīriešus, kuri nedzer, nepīpē, nes algu mājās. “Jūs gribat princi? Nu, cik prinči ir dzīvē – cik? Viens, divi, trīs? Nav vairs princis! (..) Tie ļoti skaistie vīrieši nav tie, kas labi strādā!" ar visai divdomīgiem mājieniem “Kad viņas satiekas” studijā mētāsies Viktors.

Olimpisko spēļu medaļnieks svarcelšanā Viktors Ščerbatihs 27 savas dzīves gadus veltījis tikai sportam. Pēc sportista karjeras beigām viņš "nometis" 40 liekos kilogramus un otrdienas vakarā sarunu šovā “Kad viņas satiekas” drosmīgi paudīs savus uzskatus par savām prasībām pret sievietes ārējo izskatu un seksuālajām vēlmēm, liekot šova vadītājām izbrīnā izplest acis. Kas Sandu, Dagmāru un Kristīni visvairāk pārsteigs Viktora sacītajā, to uzzini raidījumā!

Visu sarunu ar Viktoru Ščerbatihu skaties otrdien, 20. aprīlī plkst. 21:35, sarunu šovā "Kad viņas satiekas" televīzijā sievietēm "STV Pirmā!".

Citi šobrīd lasa

FOTO: Samanta Tīna prieka pilna dodas uz lidostu un ceļo uz Eirovīziju 4
Meganas simboliskais veltījums princesei Diānai pirmajā TV uzrunā kopš skandalozās intervijas gandrīz paliek nepamanīts
Vulkāns Islandē pieņemas spēkā - tas redzams arī no Reikjavīkas 1
Skatīt visus komentārus

"Жаль, что вам и другим "кокосовым" экспертам не побывать на королевских праздниках": Киркоров защитил Бузову от Гордон

Дубай и Мальдивы: яркие фото Кудрявцевой, Бородиной, Топурии и других с отдыха