2021. gada 23. marts, 08:40

Balcera atgriešanās mačā "Sharks" pārtrauc četru zaudējumu sēriju

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien atgriezās laukumā pēc pleca traumas ārstēšanas Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē "Sharks" uzvarā, palīdzot komandai pārtraukt četru neveiksmju sēriju.

Sanhosē "Sharks" mājās pieveica Losandželosas "Kings" ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0).

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 11 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Balcers (#92) pleca traumas dēļ nebija spēlējis kopš 15.marta.

Uzvarētāju vārtos Mārtins Džonss atvairīja 41 "karaļu" metienu.

Logans Kutūrs izvirzīja mājiniekus vadībā mača devītajā minūtē. 38.minūtē Mets Rojs rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus 44.minūtē iemeta Raiens Donato.

Balcers pleca traumas dēļ nebija spēlējis kopš 15.marta, izlaižot trīs mačus pēc kārtas. Liepājnieks šosezon 15 spēlēs guvis divus vārtus un piecreiz rezultatīvi piespēlējis, iekrājot negatīvu lietderību -3.

"Sharks" 30 spēlēs guvusi 28 punktus un ir septītā starp astoņām Rietumu divīzijas komandām, kamēr "Kings" ar 32 punktiem 31 duelī ieņem piekto vietu.

Citā pirmdienas mačā uz rezervistu soliņa palika vārtsargs Elvis Merzļikins, Kolumbusas "Blue Jackets" savā laukumā piekāpjoties Karolīnas "Hurricanes" ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0.

Jonasam Korpisalo izdevās atvairīt 25 no 28 pretinieku metieniem.

Uzvaras vārti mača desmitajā minūtē tika Breidijam Šejam.

Kolumbusas klubs Centrālajā divīzijā ar 33 punktiem 33 spēlēs ieņem piekto vietu, kamēr "Hurricanes" ar 45 punktiem 31 mačā ir otrā.

Visbeidzot Ņujorkas "Rangers" mājās pieveica bez savainotā Zemgus Girgensona spēlējošo Bufalo "Sabres" - 5:3 (0:0, 3:1, 2:2).

Ar Rasmusa Asplunda vārtiem vadībā izvirzījās "Sabres", bet mājinieki atbildēja ar trim gūtiem vārtiem. Ar Nika Kazinsa un Džefa Skinera "goliem" 45.minūtē "zobeni" panāca izlīdzinājumu, taču uzvaras vārtus vairākumā jau pusotru minūti vēlāk guva Kriss Krīders, bet spēles pēdējā minūtē savus otros vārtus mačā, tāpat kā Krīders, iemeta arī Kāpo Kako.

Trīs rezultatīvas piespēles uzvarētāju rindās Artemijam Panarinam.

"Sabres" ar 16 punktiem 30 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem astoto vietu, bet "Rangers" ar 32 punktiem 31 duelī ir sestā.

Trešdien "Sabres" viesosies pie Teodora Bļugera pārstāvētās Pitsburgas "Penguins", bet "Sharks" vēlreiz uzņems "Kings".

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.