Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Lemberga hūtē noslēgusies ziemas sezona

Citi sporta veidi
1. martā 15:43 2021. gada 1. martā 15:43
  Jauns.lv
Pagājušajā nedēļā, 27.februārī, noslēdzās ziemas sezona slēpošanas kalnā "Lemberga hūte", informē SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils"" pārstāvji.

Centra Sporta un mārketinga daļā norāda, ka šī sezona bija īpaša gan tādēļ, ka darbība notika, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, gan arī tādēļ, ka laika apstākļi bija piemēroti, lai Lemberga hūtē aizvadītu garāko slēpošanas un snovborda sezonu pēdējā desmitgadē. Kalns apmeklētājiem tika atvērts 13.janvārī un ziemas sezona ilga 46 dienas bez pārtraukumiem.

Kalna pacēlāju pakalpojumi slēpošanai un snovbordam izmantoti turpat 9000 reizes, bet distanču slēpošanas trase izmantota vairāk kā 500 reižu. Šajā sezonā Lemberga hūtē darbojās iesācēju un lietpratēju trases, bezmaksas ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase.

Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" pirmo reizi tika atvērts 2005.gada decembrī un šī bija kalna piecpadsmitā sezona. Pirmajā sezonā kalna augstums bija vien 22 metri, bet šobrīd kalna virsotne sniedzas jau 58 metrus virs jūras līmeņa un nobrauciena garums sasniedz 240 metrus.

Piedzīvojumu parka teritorija šobrīd apmeklētājiem nav pieejama, kalnā tiek novākts ziemas aprīkojums un notiks gatavošanās vasaras sezonai, kas Piedzīvojumu parkā sākas maijā.


 

Citi šobrīd lasa

Dārgākā šķiršanās krievu gaumē: Putinam pietuvināts oligarhs ar dēlu Londonas tiesā neveiksmīgi cenšas izrēķināties ar bijušo sievu 12
Kāpēc princis Harijs nepalika Anglijā uz vecmāmiņas 95. dzimšanas dienu
Populārs nigēriešu mācītājs internetā atrāda, kā "ārstē homoseksuālismu"
Pievienot komentāru

Брэдли Купер устроил модную съемку Ирине Шейк вместе с их дочерью

Круги под глазами и потухший взгляд: поклонники обеспокоены видом 61-летней Надежды Кадышевой