Latvijas hokeja izlases aizsargs Jānis Jaks debitējis AHL
Latvijas izlases hokejists Jānis Jaks.
2021. gada 6. februāris, 13:53

Latvijas hokejists Jānis Jaks piektdien Amerikas Hokeja līgā (AHL) Beikersfīldas "Condors" vienībā debitēja ar divu minūšu sodu, piedzīvojot zaudējumu.

"Condors" viesos ar 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) piekāpās Sandjego "Gulls" un ar neveiksmi iesāka jauno AHL sezonu.

Jaks noraidījumu nopelnīja otrā perioda astotajā minūtē, bet "Gulls" vienība šo iespēju nepārvērta vārtu guvumā. Aizsargs arī divreiz meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus "Condors" komandā iemeta Devins Broso, bet "Gulls" vienībā Čeiss de Leo izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Abas komandas sestdien aizvadīs vēl vienu savstarpēju maču.

Jaks augustā "Dinamo" pievienojās uz pārbaudes laiku, bet vēlāk tika pie pilnvērtīga līguma. Aizsargs šosezon KHL nospēlēja 17 mačus un izcēlās ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat viņš šosezon vienu spēli aizvadīja arī "Optibet" hokeja līgas (OHL) komandā "Zemgale"/LLU, bet ar rezultativitāti neizcēlās.

AHL jaunā sezona piektdien sākās ar piecām spēlēm.