Mesi atkārto Pelē rekordu vienā klubā gūto vārtu ziņā
Argentīniešu futbola zvaigzne Lionels Mesi.
2020. gada 19. decembris, 20:11

Argentīniešu futbolists Lionels Mesi sestdien guva savus 643.vārtus Spānijas virslīgas komandas "Barcelona" labā, atkārtojot brazīlieša Pelē vienā klubā gūto vārtu rekordu, vēsta ziņu aģentūra AFP.

Šajā spēlē "Barcelona" savā laukumā spēlēja 2:2 (1:1) ar "Valencia".

Mesi izcēlās pirmā puslaika kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad pēc nerealizēta 11 metru soda sitiena pats iesita to viesu vārtos, panākot 1:1. Viņš panāca Pelē, kurš 643 vārtus guva Brazīlijas "Santos" rindās.

1:0 viesu labā 29.minūtē bija panācis Muktars Diahabī. Mājiniekus vadībā ar 2:1 52.minūtē izvirzīja Ronalds Arauho, taču viesi izglābās ar Maksimiliano Gomesa precīzu raidījumu spēles 69.minūtē.

"Barcelona" ar 21 punktu 13 spēlēs Spānijas čempionātā ieņem vien piekto vietu, kamēr "Valencia" ar 15 punktiem 14 cīņās ir 12.vietā.