Deniss Gurjanovs guva četrus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.
2020. gada 21. augusts, 12:16

Deniss Gurjanovs ceturtdien guva četrus vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa spēlē, ievedot Dalasas "Stars" komandu nākamajā kārtā, kuru sasniedza arī Ņujorkas "Islanders".

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sestajā spēlē "Stars" Edmontonā ar 7:3 (1:3, 5:0, 1:0) pārspēja Kalgari "Flames", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 4-2.

Dalasas komanda spēli iesāka neveiksmīgi un jau septītajā minūtē nonāca iedzinējos ar 0:3. Perioda vidū Miro Heiskanens vienus vārtus atguva, bet otrās trešdaļas pirmajās trīsarpus minūtēs Gurjanovs guva divus vārtus un izlīdzināja rezultātu.

Pretinieki veica vārtsarga maiņu, taču tas viņus neglāba. Pēc Gurjanova piespēles Radeks Faksa pārņēma vadību un turpinājumā "Stars" sagrāva Kalgari komandu.

Heiskanens maču noslēdza ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, bet 1+2 bija Džo Pavelski kontā.

"Stars" pretiniece "play-off" otrajā kārtā būs Kolorādo "Avalanche".

Tikmēr "Islanders" Toronto ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) uzveica 2018. gada čempioni Vašingtonas "Capitals" un Austrumu konferences pirmās kārtas sērijā nodrošināja uzvaru ar 4-1.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Antonī Boveljērs, vārti un divas rezultatīvas piespēles bija Džosam Beilijam, bet viens precīzs metiens - Nikam Ledijam.

Vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja 21 jeb visas pretinieku mestās ripas.

Toronto un Edmontonā 16 komandas aizvada Stenlija kausa izcīņu.