Šabalas un Kļuškina pārstāvētā "Sūduva" cieš pamatīgu zaudējumu spēlē pret "Žalgiris"
Moments no spēles.
2020. gada 12. jūlijs, 19:59

Latvijas futbolistu Valērija Šabalas un Gļeba Kļuškina pārstāvētā Marijampoles "Sūduva" svētdien cieta pamatīgu zaudējumu Lietuvas A līgas devītās kārtas spēlē.

"Sūduva" viesos ar 0:4 (0:1) atzina principiālās pretinieces Viļņas "Žalgiris" pārākumu.

Kļuškins spēli sāka sākumsastāvā un 40.minūtē tika pie dzeltenās kartītes. Viņš nospēlēja pirmās 45 minūtes, bet otro puslaiku laukumā pavadīja Šabala.

"Žalgiris" vadībā izvirzījās 37.minūtē, kad bumbu savos vārtos ieraidīja Ģiedrus Matulēvičs. Otrā puslaika vidusdaļā mājiniekiem izcēlās no Jūrmalas "Spartaka" īrētais Ričlords Enins un Fransiss Kjeremehs, ieliekot pamatus Viļņas komandas uzvarai.

Otrā puslaika kompensācijas laika pēdējā minūtē ar izcilu precizitāti soda sitienu realizēja Igo Videmons, kurš panāca 4:0 galvaspilsētas komandas labā.

Pēc deviņām spēļu kārtām "Sūduva" ar 22 punktiem ieņem pirmo vietu, bet tuvākā sekotāja Viļņas "Žalgiris" atpaliek par pieciem punktiem.

A līgā šajā sezonā spēlē sešas komandas, kas aizvadīs vien 20 spēļu turnīru 30 maču vietā.