Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Apcietinātie ir "futbola treneri, tiesneši un [klubu] amatpersonas". (Foto: Dmitry Feoktistov/TASS/Scanpix)

Bosnijā un Hercegovinā arestēti 12 cilvēki par futbola maču rezultātu ietekmēšanu

Futbols
12. novembrī 11:02 2019. gada 12. novembrī 11:02
Jauns.lv
Bosnijas un Hercegovinas policija pirmdien arestēja 12 personas, kuras tiek turētas aizdomas par futbola spēļu rezultātu ietekmēšanu, paziņoja Valsts izmeklēšanas un aizsardzības aģentūra (SIPA).

SIPA, kas ir atbildīga par korupcijas, organizētās noziedzības un kara noziegumu apkarošanu, paziņoja, ka pirmdien veica reidus piecās vietās, lai arestētu organizētās noziedzības sfērā aizdomās turamas personas.

Jau iepriekš SIPA preses atašejs Luka Miladinovičs aģentūrai DPA pavēstīja, ka apcietinātie ir "futbola treneri, tiesneši un [klubu] amatpersonas".

Viņus tur aizdomās par maču sarunāšanu Bosnijas spēcīgākajā līgā, kā arī reģionālajā līgā. SIPA izmeklēšana sakoncentrēta uz 2018./2019.gada sezonas spēlēm.

Valsts futbola vadošā organizācija NFSBiH paziņoja, ka "pilnībā atbalsta" jebkādas aktivitātes, kas vērstas pret koruptīvām personu grupu un atsevišķu personu darbībām.

NFSBiH piebilda, ka, lai gan izskatās, ka reidi bija fokusēti uz futbola organizācijām vienā no diviem gandrīz neatkarīgajiem valsts reģioniem, "neizmērojams trieciens tika nodarīts futbolam visā Bosnijā un Hercegovinā."

Iepriekšējā reize, kad valsts policija aizturēja divas ar futbolu saistītas personas, bija naktī no 27. uz 28.septembri, kad grupa futbola līdzjutēju 27. septembra vakarā ielauzās Sarajevas radiostacijā un pieprasīja personālam atsaukt kādu ziņu.

Citi šobrīd lasa

Paziņota 2020. gada oficiālā modīgākā krāsa
61 gada vecumā mirusi grupas "Roxette" dziedātāja Marija Fredriksone 3
VIDEO: teju pilnībā izžuvis pasaulē lielākais - Viktorijas ūdenskritums 3
Pievienot komentāru

Эксперт рассказал, как герцогиня Кэтрин смогла добиться доверительных отношений с королевой

Видео: Пугачева в коротких шортах принялась прыгать от радости, увидев мужа