Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kad futbols vieno nācijas: horvātu fani izjusti dzied šūpuļdziesmu slovāku mazulim 4

Futbols
2019. gada 12. septembrī 13:31 2019. gada 12. septembrī 13:31
  Jauns.lv
Tūkstoši horvātu futbola fanu pagājušajā nedēļā bija devušies uz Slovākijas pilsētu Trnavu, kur viņu izlasei bija paredzēta Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle pret Slovākiju.

Uz Trnavu bija devusies arī fanu grupiņa no Kutinas mazpilsētas Horvātijā, kuru vidū arī Matejs Sijanskis, kurš savos sociālo tīklu kontos ievietoja kādu video, kuru uzņēmis kādā no Trancas parkiem.

Video redzams, kā horvātu futbola fanu bariņš ar alus bundžām rokās dzied šūpuļdziesmu mazulim ratos. Jautrā izrāde sākās pēc tam, kad kāda jaunā māmiņa ar ratiņiem pabrauca garām sporta cienītājiem, kuri sāka pulcēties ap bērnu ratiņos un priecēt viņu ar šūpuļdziesmu.

Kā stāsta Matejs Sijanskis, atgadījums noticis pirms vakara spēles: “Mēs bijām Trnavas centrā pirms mača starp Slovākiju un Horvātiju, kad parkā ieraudzījām jaunos vecākus ar jauku mazuli. Mēs sākām spontāni dziedāt mazulim horvātu šūpuļdziesmu, kas vecākiem laikam patika un viņi apstājās.

Kamēr māte smejas un skatās uz savu meitu, mazulis ar apmulsušu seju atskatās uz viņas acu priekšā notiekošo.
Sijanskis un viņa draugi Slovākijā ieradās uz Eiropas čempionāta kvalifikācijas futbola maču starp Slovākiju un Horvātiju, kas noslēdzās ar viesu uzvaru 4:0.

Citi šobrīd lasa

"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu 1
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 5
Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 4
Skatīt visus komentārus

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель

Новая возлюбленная Прилучного после долгого молчания показала фотосессию в образе ангела