Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: vai pasaules spēcīgākais cilvēks? Amerikāņu milzis sasniedz pasaules rekordu svaru stieņa spiešanā guļus 1

Fitness
2019. gada 5. septembrī 13:29 2019. gada 5. septembrī 13:29
  Jauns.lv
Aizvadītajā nedēļas nogalē amerikāņu stiprinieks Džuliuss Medokss sasniedza jaunu pasaules rekordu svaru stieņa spiešanā guļus, kas tagad kļuvis 335,5 kilogrami.

32 gadus vecais Medokss, kurš sacensībās Kalifornijā svēra teju 204 kilogramus, par puskilogramu jeb vienu mārciņu pārspēja līdzšinējo pasaules rekordu, kas četrus gadus piederēja krievu smagatlētam Kirilam Saračevam.

Džuliuss Medokss rekordsvara celšanas brīdī bija teju 204 kilogramus smags. (Foto: Instagram @irregular_strength)

Medokss pirms pāris mēnešiem Teksasā guļus uzspieda 328 kilogramus, sasniedzot jaunu ASV rekordu. Jau toreiz, kad viņa svars bija aptuveni piecus kilogramus mazāks, viņš neslēpa, ka nevar sagaidīt, kad atkal varēs notievēt, jo uzturēt tik milzīgu ķermeņa svaru nav pārāk veselīgi. Džūliuss Medokss plāno nomest aptuveni 50 kilogramu.

Pasaules rekorda video redzams, ka Medoksam pamatīgas problēmas sagādāja stieņa nolikšana vietā. Viņš pazaudēja līdzsvaru un stienis ar rekordsvaru uzspiedās viņam uz krūtīm, tomēr smagatlēts paziņoja, ka nekādus savainojumu nav guvis.

Interesanti, ka Medokss rekordsvaru pievārēja ar roku saitēm, bet bez jostas.

Svaru stieņa spiešana guļus nereti svaru zālē tiek uzskatīta par galveno spēka salīdzināšanas kritēriju, tāpēc apgalvojums, ka Džuliuss Medokss ir spēcīgākais vīrs šobrīd uz pasaules, varētu pilnībā atbilst patiesībai.

Citi šobrīd lasa

Sarakstā par pašizolācijas ievērošanu, atgriežoties no ārzemēm, pievienotas jaunas valstis 5
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 2
Tēmas: ASV
Pievienot komentāru

«Продала душу дьяволу»: Экс-жена Кузьмина заявила, что Пугачева его приворожила

По просьбам жителей Беларуси российские звезды отказываются от концертов в стране