Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kauss izskatās acīmredzami citādāk. Vai tiešām somi sabojājuši trofeju? (Foto: Instagram @leijonatfi)

Somu hokejisti zibens ātrumā paguvuši sabojāt pasaules čempionu kausu? 6

Hokejs
29. maijā 16:58 2019. gada 29. maijā 16:58
Daudzi vērīgi sporta fani sociālajos tīklos pārsteigumā konstatējuši, ka somu hokejisti, atceļā uz Helsinkiem esot paguvuši sabojāt hokeja pasaules čempionu kausu. Vai tiešām tā?

Jauns.lv jau ziņoja, ka pagājušajā svētdienā Somijas hokejisti trešo reizi vēsturē kļuva par pasaules čempioniem. Finālā viņi ar 3:1 pārspēja hokeja dzimtenes - Kanādas pārstāvjus. Kā jau ierasts, par uzvaru sacensībās Somijas valstsvienības kapteinim Marko Antilam tika pasniegts pasaules čempionu kauss, ko tad arī komandas pārstāvji stundām ilgi neizlaida no rokām.

Bratislavas rēnā uzņemtajās bildēs 18 gadus vecais hokeja brīnumbērns Kāpo Kakko tur rokās kausu, kurš izskatās sveiks un vesels, bet pēc vairākām stundām, kad varoņi jau atgriezušies dzimtenē, kausa pamatne acīmredzami ir citādāka. Vai tiešām jaunie pasaules čempioni tā ārdījušies, ka sabojājuši vērtīgo balvu?

Somijas valstsvienības menedžeris Mika Kortelainens gan kategoriski noliedzis, ka kas tāds būtu noticis. Kā vēsta Krievijas medijs ITAR-TASS, valstsvienība savā rīcībā ieguvusi trofejas kopiju, kurai nemaz neesot bijis dibena atšķirībā no oriģināla. "Kauss ir tieši tādā pašā stāvoklī, kādā tas bija, kad mūsu hokejisti to saņēma," paziņoja Kortelainens.

Citi šobrīd lasa

Evija Sloka atklāti pastāsta par savām likstām: "Vēl joprojām katra diena ir kā jautājuma zīme" 8
Uzdzīve, skandāli, sašutuši kaimiņi un izsaukta policija: ko Kivičs un Skulme patiesībā dara ārzemēs 9
Zelta meitene no Austrālijas: kas ir Holivudas jaunā karaliene Margo Robija
Skatīt visus komentārus

"Токсичная бабка весом в 100 кг" в пляжном туалете Юрмалы испугала ребенка 3