Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Aizgāja ar draugu atpūsties un vairs neatgriezās. Nofilmēti jauna krievu futbolista dzīves pēdējie mirkļi 20

Futbols
2018. gada 7. decembrī 05:38 2018. gada 7. decembrī 05:38
Jauns.lv
Traģēdija pāršalkusi Krievijas futbolu, jo šīs nedēļas sākumā atrasts miris jaunais Maskavas "Lokomotiv" futbolists 18 gadus vecais Aleksejs Lomakins. Turklāt novērošanas kamera fiksējusi viņa dzīves pēdējos mirkļus.

Sākotnēji par Alekseja Lomakina pazušanu Krievijas drošību sargājošās iestādes informējusi sportista māte. Viņas dēls vēl 30. novembrī bija devies uz procedūrām vienā no kluba medicīnas iestādēm, bet kopš tā brīža tuviniekiem vairs nav bijis sasniedzams. Arī nakti viņš esot pavadījis šajā iestādē, vēsta Krievijas mediji.

Alekseja mammai izdevās noskaidrot, ka sestdienas, 1. decembra vakarā viņas dēls ar kādu draugu bija devies atpūsties un lietot alkoholiskos dzērienus. Tajā pašā vakarā futbolista telefons tika atrasts taksometrā, bet viņa biedrs nespēja atcerēties, ko tieši abi jaunieši bija darījuši un kurā brīdī katrs devies uz savu pusi.

"Lokomotiv" futbolista mamma bija ļoti nobažījusies par dēla veselību, jo puisis lietojis "tropikamīda" medikamentu, kas sajaukumā ar alkoholu var likt rīkoties neadekvāti.

Noskaidrojusi notikušā apstākļus pirmdien policijā tika iesniegts ziņojums par cilvēka pazušanu, bet dažas stundas vēlāk Alekseja līķis tika atrasts Gorodņas upes krastā. Turklāt viņa dzīves pēdējos mirkļus fiksējusi novērošanas kamera.

Video ierakstā redzams, kā svētdienas rītā ap 5:30 gar Gorodņas upi iet cilvēks, kurš viegli līgojas, bet pēc tam krīt no nelielas kraujas un noveļas tieši upes krastā. Neviena cita cilvēka tur tuvumā nav.

Alekseja Lomakina dzīve aprāvās jau 18 gados. (Foto: Fclm.ru)

Par sportista mirstīgo atlieku atrašanu un identificēšanu jāpateicas lapsai, kas bojā gājušā futbolista jaku, kurā iekšā bija arī personu apliecinoši dokumenti, izvilka uz takas.

Alekseja Lomakina precīzi nāves cēloņi pagaidām vēl nav noskaidroti. Kā vēsta Krievijas prese, futbolistam no kritiena bija lauzta kāja un dažādi nelieli nobrāzumi, tāpat esot aizdomas par alkohola klātbūtni organismā, bet kā reālākie iemesli tiek minēti noslīkšana vai nosalšana.

18 gadus vecais Aleksejs Lomakins pagājušās sezonas Krievijas čempionvienības Maskavas "Lokomotiv" pirmajā komandā nebija spēlējis. Viņš pārstāvēja jauniešu komandu, kuras rindās laukumā pēdējo reizi devās septembrī, bet tad savainojuma dēļ ilgāku laiku nebija spēlējis.

Citi šobrīd lasa

5 stila odziņas, ko savas karjeras laikā radījis Karls Lāgerfelds 2
Izsalkumā suņi bija apēduši kaķus - vienistabas dzīvoklī Ropažos starp 3 bērniem atrod nobadinātus dzīvniekus 52
Priestera Zeiļas seksuālās vardarbības un cilvēktirdzniecības lieta nodota kriminālvajāšanai 23
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин выступил с заявлением после слухов о срочной операции Аллы Пугачевой

Агата Муцениеце прокомментировала слухи о своей беременности