Kasparam Daugaviņam vārti un piespēle
2009. gada 5. decembris, 13:13

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš guva savus astotos vārtus sezonā, palīdzot Binghemtonas "Senators" izcīnīt uzvaru Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē, informē līga.

Binghemtonas komanda savā laukumā ar 5:0 uzvarēja Sirakūzu "Crunch" vienību, bet Daugaviņš otrā perioda astotajā minūtē vairākumā guva otros vārtus spēlē. Viņam arī punkts par rezultatīvu piespēli "Senators" pirmo vārtu guvumā. Spēli Latvijas hokejists beidza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1 un četriem metieniem pa pretinieku vārtiem.

Citā spēlē Norfolkas "Admirals" viesos ar 2:1 pārspēja Adirondakas "Phantoms", taču uzvaru guvušās komandas rindās Mārtiņš Karsums ar rezultativitāti neizcēlās.

Savukārt Artūrs Kulda traumas dēļ nepiedalījās Čikāgas "Wolves" mačā pret Leikerijas "Monsters" komandu, kurā čikāgieši uzvarēja ar 3:2.