Bārtulim zaudējums un -3

Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas "Flyers" spiedzīvoja zaudējumu NHL spēlē, ar rezultātu 4:7 (1:4, 3:0, 0:3) piekāpjoties Otavas "Senators".

Bārtulim zaudējums un -3...
Oskars Bārtulis pagājušajā naktī aizvadīja vienu no saviem neveiksmīgākajiem mačiem NHL karjerā.

Bārtulis laukumā pavadīja 16 minūtes un 23 sekundes. Šajā laika posmā latviešu aizsargs nopelnīja negatīvu -3 lietderības koeficientu (Kopā ar Braienu Koburnu sliktākais rādītājs no aizsargiem, bet uzbrucējam Klodam Žiro lietderības koeficients pat -6). Bārtulis īpaši neveiksmīgi nospēlēja pēdējās trešdaļas sākumā, kad kļūdījās aiz vārtiem un izmeta ripu pret apmali tieši vārtu priekšā, ļaujot "Senators" spēlētājam Krisam Kellijam panākt 6:4 pārsvaru.

Abpusēji rezultatīvajā spēlē jo īpaši izcēlās "Senators" krievu uzbrucējs Aleksejs Kovaļovs, kuram  pirmo reizi NHL karjerā četri vārtu guvumi un , piedevām, arī viena rezultatīva piespēle. Vēl uzvarētājiem divus vārtus guva Kriss Kellijs, bet vienu reizi precīzs bija Jarko Rūtu, savukārt viesiem vārtus guva Aiens Laperijērs, Maiks Ričards, Darols Povs un Ārons Ašams.