Bārtulis apspēlē Skrastiņu un pavada uz ledus ilgāku laiku

Latvijas hokejistu Oskara Bārtuļa un Kārļa Skrastiņa pārstāvēto NHL klubu duelī uzvaru svinēja mājinieki Filadelfijas "Flyers", kurā spēlē debitants Bārtulis.

Bārtulis apspēlē Skrastiņu un pavada uz ledus ilgā...
Oskara Bārtuļa spēles laiks nepārtraukti palielinās, taču lietderības koeficients latviešu aizsargam pārsvarā ir negatīvs.

„Flyers” hokejisti izcīnīja jau ceturto uzvaru pēc kārtas, Dalasas komandu apspēlējot ar 6:3, bet latviešu aizsargi  rezultatīvajā spēlē punktus nenopelnīja. Bārtulim bija piektais ilgākais spēles laiks komandā - uz ledus viņš pavadīja 22 minūtes un 21 sekundi, kas ir arī jauns hokejista personiskais rekords pēc nospēlētā laika vienā spēlē. Trešajā periodā Bārtulis nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet spēli beidza ar negatīvu lietderības rādītāju -1. Skrastiņš spēlēja 15 minūtes un 37 sekundes, viņa lietderības koeficients negatīvs -1 .

Viesiem divus vārtus guva Stīvs Ots, vienu reizi precīzs bija Džeimss Nīls. Uzvarētājiem pa vieniem vārtu guva un rezultatīvu piespēli uzdarīja Simons Ganjē, Darols Pavs un Iens Laperijērs, vēl precīzi metieni padevās Skotam Hārtnelam, Klodam Žiro un aizsargam Kimmo Timonenam, kurš precīzs bija, spēlējot mazākumā.