„Flyers” uzvar, Bārtulis izlaiž piekto spēli pēc kārtas

Oskars Bārtulis atkal netika iekļauts NHL kluba Filadelfijas "Flyers" pieteikumā uz maču, kurā tas ar 3:2 pārspēja Ņujorkas "Islanders".

„Flyers” uzvar, Bārtulis izlaiž piekto spēli pēc k...
Oskaram Bārtulim atliek vien gaidīt savu nākamo iespēju, lai spēlētu NHL.

Latvijas olimpiskās izlases aizsargs Oskars Bārtulis pēc pārtraukuma, kas bija saistīts ar Vankūveras olimpiskajām spēlēm, pirmajos divos mačos nevarēja piedalīties cirkšņa savainojuma dēļ, taču tagad jau trešo spēli pēc kārtas „Flyers” galvenais treneris Pīters Laviolets neredz vairs Bārtulim vietu komandas sastāvā. Latviešu aizsarga vietā laukumā tiek sūtīts Oskara vienaudzis (abiem 22 gadi) kanādietis Raiens Parents, kurš nesen atguvies no muguras disku operācijas.

"Flyers" spēja cīņas gaitā atspēlēties no divu vārtu deficīta un guva otro uzvaru pēc kārtas. Viesiem rezultātu atklāja Džons Tavaress un Kails Okposo, savukārt uzvarētājiem atspēlēšanos uzsāka Džefs Kārters (31. vārti šosezon), turpināja Klods Žirū, bet uzvaras vārtus sešas minūtes pirms spēles beigām iemeta Saimons Ganjē