Silovam desmitā vieta 1000 metros

Šorttrekists Haralds Silovs svētdien Sofijā neiekļuva pusfinālā pasaules čempionātā (PČ) 1000 metru distancē, kur viņš ieņēma 10.vietu.

Silovam desmitā vieta 1000 metros...

Pirmajā priekšsacīkšu kārtā Silovs savā skrējienā uzvarēja, nākamajā kārtā finišēja otrais un iekļuva ceturtdaļfinālā, taču vēl augstāk Latvijas šorttrekistam pakāpties neizdevās. Ceturtdaļfināla skrējienā viņš finišēja trešais, bet iekļūšanai pusfinālā vajadzēja būt ne zemāk par 2. vietu.

Ceturtdaļfinālā Silovam gan bija ļoti nopietni pretinieki - uzvarēja dienvidkorejietis Jungi Kvaks, kurš iepriekš Bulgārijas galvaspilsētā kļuva par pasaules čempionu 1500 metru distancē, bet otrais mērķa līniju sasniedza divkārtējais Vankūveras olimpisko spēļu bronzas medaļnieks ASV šorttrekists Džīārs Celskis.

Finālā par pasaules čempionu kļuva Dienvidkorejas šorttrekists Lī Hosuks, sudraba medaļu izcīnīja Kvaks, bet Celskis kļuva par bronzas laureātu.

Otrs Latvijas pārstāvis Jānis Piuss izstājās pirmajā kārtā un ieņēma 52. vietu 53 dalībnieku konkurencē.

Jau ziņots, ka 500 metros Silovs guva 6. vietu, savukārt 1500 metru distancē viņam pasaules čempionāts noslēdzās 9. vietā. Tādējādi visās trijās distancēs Silovs iekļuva labāko desmitniekā.