Oskars Bārtulis uzvar savā NHL Stenlija kausa debijā
Oskars Bārtulis jau savā pirmajā NHL Stenlija kausa spēlē tiek pie uzvaras.
2010. gada 15. aprīlis, 08:45

Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa karjerā pirmajā spēlē NHL izslēgšanas turnīrā viņa Filadelfijas "Flyers" ar 2:1 uzvarēja vieso Austrumu konferences regulārās sezonas vicelīderus Ņūdžersijas "Devils", izvirzoties vadībā sērija ar 1:0.

Bārtulis spēlēja 11 minūtes un 27 sekundes (otrs mazākais spēles laiks no „Flyers” aizsargiem), nopelnīja četras soda minūtes par nejaušu, bet bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju, bloķēja vienu sāncenšu metienu, izdarīja vienu spēka paņēmienu un viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Kriss Prondžers vairākumā un Maiks Ričardss vienādos sastāvos otrajā trešdaļā panāca "Flyers" 2:0 pārsvaru, savukārt mājiniekiem trešās trešdaļas izskaņā goda vārtus guva Treviss Zeidžeks. Lielisku spēli Filadelfijas kluba vārtos aizvadīja Braiens Bošērs, kurš atvairīja 23 no 24 „Velnu” metieniem.

Spēles interesantākie momenti – video:

Piektdien abas komandas cīņā līdz četrām uzvarām Ņūdžersijā aizvadīs savu otro spēli, bet pēc tam nākamās divas spēles risināsies Filadelfijā.

NHL regulārā čempionāta Austrumu konferences noslēguma kopvērtējumā "Devils" ieņēma otro vietu, bet "Flyers" ierindojās septītajā vietā, turklāt vietu Stenlija kausa izcīņā nodrošināja tikai regulārā čempionāta pēdējā spēlē.