Pasaules čempionātā hokejā zināms visu vietu sadalījums

Pasaules čempionātā hokejā, kas svētdien noslēdzās Vācijā, ir zināms visu 16 izlašu vietu sadalījums

Pasaules čempionātā hokejā zināms visu vietu sadal...

Zelta medaļas dramatiskā finālmačā izcīnīja Čehijas valstsvienība, kura "tikai" otrajā vietā atstāja čempionāta galvenos favorītus Krievijas valstsvienību. Mačā par bronzas medaļām triumfēja Zviedrijas hokejistus, kuri pārspēja mājiniekus Vāciju. Pēc neveiksmes ceturtdaļfinālā 5. vietu ieņēmuši Šveices hokejisti, kuriem otrajā posmā bija tikpat punktu cik Somijai, taču labāka iemesto un ielaisto vārtu starpība Šveici ierindoja augstāk, nekā sesto vietu ieņēmušo Somiju. Pirmo reizi kopš 2006. gada pasaules čempionāta Rīgā bez medaļām palikusī Kanāda, šoreiz ir tikai septītā, bet astoto vietu ieņem Dānija. Devītā ir Norvēģija, tālāk sekojot Baltkrievijai. Kā jau ziņots 11. vietu ieņēma Latvijas valstsvienība, aiz sevis atstājot Slovākiju, ASV, Franciju, Itāliju un Kazahstānu.

Pusfinālos sestdien Zviedrija spēlēs ar Čehiju, bet Krievija ar Vāciju. Šīs spēles, tāpat kā cīņas par medaļām svētdien notiks Ķelnē.