2010. gada 17. jūlijs, 22:55

U-20 sieviešu izlase Eiropas čempionātā Grobiņā sagrauj Ukrainu

Latvijas U-20 izlases basketbolistes sestdien Grobiņā ar 90:61 pārliecinoši uzvarēja Ukrainas vienaudzes pēdējā spēlē Eiropas čempionāta (EČ) pirmās kārtas grupas turnīrā.

Laukuma saimniecēm ar 15 punktu guvumu katra izcēlās Sabīne Niedola un Ieva Krastiņa, savukārt 14 punkti bija Lauras Puriņas rēķinā.

Latvijas basketbolistes pārliecinoši aizvadīja pirmo ceturtdaļu un ieguva 11 punktu pārsvaru, kas cīņas turpinājumā arvien pieauga.

Vienīgo zaudējumu grupā Latvijas basketbolistes cieta dienu iepriekš pagarinājumā pret Krieviju. Sestdien krievietes ar 61:71 zaudēja Zviedrijai, taču saglabāja pirmo vietu grupā.

Otrās kārtas grupas turnīrā Latvijas izlasei pretiniekos būs Polija (19.jūlijā), Francija (20. jūlijā) un Nīderlande (21. jūlijā). Sešu komandu konkurencē jāiekļūst četriniekā, lai tiktu ceturtdaļfinālā un turpinātu pretendēt uz medaļām.

Čempionāts noslēgsies ar finālspēlēm 25. jūlijā. Pērn Latvijas U-20 izlase ieguva EČ bronzas godalgas.