2010. gada 17. oktobris, 22:26

Latvijas džudistiem Borodavko un Osnačam sudrabs "Grand Prix" sacensībās

Latvijas džudisti Jevgēņijs Borodavko un Vladimirs Osnačs svētdien izcīnīja otrās vietas Roterdamā notikušajās "Grand Prix" posma sacensībās.

Borodavko sacensībās svara kategorijā līdz 100 kilogramiem pirmajā kārtā pieveica mājinieku Braienu Bingenu, otrajā kārtā pārspēja krievu Ashabu Kostojevu, pusfinālā cīņā uzvarēja Zviedrijas pārstāvi Martinu Pačeku, bet izšķirošajā cīņā par uzvaru Borodavko zaudēja citam Nīderlandes sportistam Henkam Grolam. Savukārt Osnačs svara kategorijā virs 100 kilogramiem pirmajā cīņā bija pārāks pār gruzīna Adamu Okruašvili, pēc tam pusfinālā pieveica ukraini Staņislavu Bondarenko, bet finālcīņā Osnačs piekāpās Japānas džudistam Hiroki Tačijamam.

Tikmēr svara kategorijā līdz 90 kilogramiem zaudējumu jau pirmajā cīņā piedzīvoja Aigars Mīlenbergs, izstājoties no turpmākajām sacensībām.

Atšķirībā no Pasaules kausa posmiem, "Grand Prix turnīrs norit pēc "vienmīnusa" sistēmas bez gandarījuma turnīra.

Kā ziņots, aizvadītajā nedēļas nogalē vienu no saviem karjeras lielākajiem panākumiem izcīnīja Osnačs, kurš triumfēja Minskā notikušajā Pasaules kausa posmā. Savukārt Borodavko izcīnīja trešo vietu.