Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Veins Greckis ieradīsies Krievijā, lai runātu par darbu SKA

Veins Greckis ieradīsies Krievijā, lai runātu par darbu SKA

Sports
2010. gada 25. oktobrī 14:34 2010. gada 25. oktobrī 14:34
 
Ceturtdien Maskavā ieradīsies leģendārais kanādiešu hokejists Veins Greckis, kur tiksies ar Sanktpēterburgas SKA prezidentu Aleksandru Medvedevu, lai pārrunātu iespējamo pievienošanos klubam galvenā trenera amatā.

Vai tiešām Kanādas hokeja leģenda Veins Greckis kļūs par Sanktpēterburgas SKA galveno treneri?

Veins Greckis, kurš jau paguvis ne pārāk veiksmīgi izmēģināt spēkus NHL komandas Fīniksas “Coyotes” galvenā trenera amatā, ceturtdien ieradīsies Maskavā, lai oficiāli pārrunātu iespēju kļūt par Sanktpēterburgas SKA galveno treneri. Četrdesmit deviņus gadus vecā hokeja leģenda tiksies ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) un Sanktpēterburgas SKA prezidentu Aleksandru Medvedevu. Pēc portāla Life Sports rīcībā esošās informācijas, iespējamība, ka Greckis kļūs par SKA galveno treneri esot aptuveni 70 procenti. Šīs tikšanās iniciators ir personīgi pats Medvedevs, kurš uzskata, ka kanādiešu hokeja leģenda būtu lieliska reklāma klubam un arī visai līgai. Tiesa, SKA galvenais naudas devējs – uzņēmums “Gazprom” – joprojām šaubās par šāda lēmuma pareizību. Daudz būšot atkarīgs no tā, kādus finansiālos nosacījums izvirzīs Veins Greckis.

Maskavas apmeklējuma laikā Greckim ir plānota viesošanās pie KHL vadības, kā arī “Gazpromeksport” biroja apmeklēšana, kur arī notiks galvenās sarunas. Tāpat kanādietis ir plānojis tikties ar savu seno paziņu Vjačeslavu Fetisovu, lai noskaidrotu situāciju Krievijas hokejā

Atgādinām, ka citi reālākie kandidāti uz Sanktpērburgas SKA galvenā trenera amatu ir slavenais kanādiešu hokeja speciālists Bobs Hārtlijs un pašreizējais galvenā trenera vietas izpildītājs klubā Vāclavs Sikora. Par reālāko variantu ir jāuzskata tieši Veins Greckis, kurš gan vēl nav apstiprinājis savu interesi par amatu, kā arī nosaucis savas finansiālās prasības. Tomēr fakts, ka kanādiešu hokeja leģenda ir nolēmis ierasties uz pārrunām, jau nozīmē ļoti daudz.

kasjauns.lv/Foto: AFP

Citi šobrīd lasa

Viesītes novadā medību laikā nāvējoši sašauts vīrietis 9
VIDEO: sieviete BBC tiešraidē šokē skatītājus ar grāmatu plauktā aizmirstu objektu 2
Kad varēsim sākt runāt par Covid-19 ierobežojumu mazināšanu? 4
Pievienot komentāru

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком

Билл Гейтс предложил план борьбы со следующей пандемией