KHL klubs „Sibirj” pagarina līgumu ar Georgiju Pujacu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Novosibirskas "Sibirj" pagarinājis līgumu ar Latvijas izlases aizsargu Georgiju Pujacu, vēsta vienības mājaslapa internetā.

KHL klubs „Sibirj” pagarina līgumu ar Georgiju Puj...
Latvijas hokeja izlases viens no aizsardzības balstiem Georgijs Pujacs arī nākamās divas sezonas aizvadīs KHL.

29 gadus vecais Pujacs līgumu ar "Sibirj" komandu pagarinājis uz diviem gadiem. "Sibirj" komandā Pujacs spēlē kopš 2009./2010. gada sezonas, bet sezonu iepriekš aizsargs pārstāvēja Toljati "Lada" un Rīgas "Dinamo" vienības.

Aizvadītajā sezonā Pujacs 49 KHL regulārā čempionāta spēlēs guva astoņus vārtus, izdarīja 14 rezultatīvas piespēles un nopelnīja 52 soda minūtes, kā arī tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Pujacs "Sibirj" komandas rindās divu sezonu laikā kopumā piedalījies 109 spēlēs, gūstot deviņus vārtus un izpildot 26 piespēles.

Šobrīd Pujacs kopā ar Latvijas izlasi devies uz pasaules čempionātu Slovākijā.

Aizvadītajā sezonā "Sibirj" komanda ar 83 punktiem 54 spēlēs ieņēma sesto vietu Austrumu konferencē, iekļūstot Gagarina kausa izcīņā, kur konferences ceturtdaļfinālā sērijā līdz četrām uzvarām ar 0-4 piekāpās vēlākajai čempionei Ufas "Salavat Julajev".

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA