Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Basketboliste Gunta Baško apprecējusies

Basketbols
2011. gada 9. augustā 12:09 2011. gada 9. augustā 12:09
 
Aizvadītās nedēļas nogalē Siguldas pusē kāzas svinēja bijusī Latvijas sieviešu basketbola izlases kapteine Gunta Baško (31) un bijušais basketbolists Kristaps Melnbārdis (30).

Šovasar klubā „Mad House” Gunta Baško atpūtās ar savu topošo vīru Kristapu Melnbārdi.

Nozīmīgo lēmumu iestūrēt laulības ostā, basketboliste Gunta Baško un Kristaps Melnbārdis pieņēmuši pēc divu gadu draudzības. Oficiālā kāzu ceremonija notika Rīgā, Anglikāņu baznīcā, bet svinības turpinājās Siguldas viesu namā „Ezeri”.

Pirmo reizi publiski Gunta un Kristaps tika redzēti kopā 2009. gada vasarā, kad abi Mežaparka Lielajā estrādē apmeklēja pikniku par godu Amerikas Savienoto Valstu Neatkarības dienai. Savukārt aizvadītajā vasarā Kristaps Guntai uzdāvināja saderināšanās gredzenu ar briljantiem.

Šovasar, kad Gunta kopā ar Latvijas sieviešu basketbola izlasi atgriezās no Eiropas čempionāta un tūlīt pat paziņoja par aiziešanu no valstsvienības, vasaru viņa baudīja mīļotā vīrieša sabiedrībā. Basketboliste nav slēpusi, ka gatavojas precībām un domā arī par bērniem.

Ballējoties klubiņā, Gunta nekautrēdamās no apkārtējiem, samīļoja savu līgavaini.

Lai gan viņa aizgājusi no valstsvienības, basketbolistes karjeru viņa nolēmusi turpināt. Aizvadītajā sezonā Gunta spēlēja Polijas komandas „Wisla Can-Pak” Krakovā, bet pagaidām jaunu līgumu ar kādu no basketbola klubiem basketboliste nav parakstījusi.


Kasjauns.lv/ Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Intars Rešetins par pieredzi bēgļu uzņemšanā: “Man bija liels kauns no ukraiņiem, ka Latvija kaut ko tādu piedāvā” 13
Pērtiķu bakas: bezprecedenta uzliesmojums, par kuru celt paniku? Kas pateiks priekšā, ka esi inficējies? 1
FOTO: ļaudis beidzot priecē ilgi gaidītais "OneRepublic" koncerts
Tēmas: Gunta Baško
Pievienot komentāru