2011. gada 8. decembris, 22:22

"Rīgas" hokejisti pagarinājumā revanšējas MHL līdervienībai "Almaz"

Latvijas komanda "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārajā čempionātā ilgstošās mājas spēļu sērijas sestajā cīņā ceturtdien ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā pieveica līgas līdervienību Čerepovecas "Almaz".

Uzvaru pagarinājuma 59.sekundē, spēlējot vairākumā, "Rīgas" komandai izrāva Roberts Bukarts.

Pirms tam rezultātu 27.minūtē bija atklājis "Rīgas" hokejists Roberts Lipsbergs, bet izlīdzinājumu 52.minūtē panāca Pāvels Bučņevičs.

Abas komandas savā starpā tikās arī trešdien, kad "Rīga" nespēja gūt vārtus un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:1.

Līdz trešdienas mačam "Rīgas" komanda bija uzvarējusi trijās spēlēs pēc kārtas.

Turpinājumā "Rīga" līdz 12.decembrim aizvadīs vēl divas spēles savā laukumā. Tad MHL čempionātā gaidāms pārtraukums, un Latvijas klubs sacensību apritē atgriezīsies tikai nākamā gada 8.janvārī, kad dosies astoņu izbraukuma spēļu sērijā.

MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Rīga" ar 47 punktiem 36 spēlēs joprojām ieņem sesto pozīciju, bet "Almaz" ar 77 punktiem 36 mačos atrodas ne tikai Ziemeļrietumu divīzijas, bet arī visas līgas līderpozīcijā.