2011. gada 31. decembris, 17:49

Rolandam Freimanim 25 punkti Spānijas otrās līgas mačā

Par mača rezultatīvāko spēlētāju Spānijas otrās līgas (LEB "Gold") čempionāta spēlē piektdien kļuva latviešu basketbolists Rolands Freimanis, tomēr viņa pārstāvētā "Girona" komandai ar 67:77 (16:29, 18:19, 20:15, 13:14) izbraukumā zaudēja "Knet&Eniac" vienībai, kurā spēlē cits latvietis Mareks Mejeris.

Šajā spēlē Freimanis laukumā pavadīja gandrīz 33 minūtes, kuru laikā guva 25 punktus, realizējot piecus no desmit divpunktu metieniem, trīs no septiņiem tālmetieniem un sešus no deviņiem soda metieniem. Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un izprovocēja septiņus noteikumu pārkāpumus, nopelnot 20 efektivitātes koeficienta punktus, kas bija labākais rādītājs "Girona" komandā.

Savukārt Mejeris spēlēja deviņas minūtes un 49 sekundes, kļūdoties vienīgajā tālmetiena mēģinājumā un abos soda metienos. Vēl viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un nopelnīja divas piezīmes, cīņu noslēdzot ar -3 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija sliktākais rādītājs šajā mačā.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja Andreja Šeļakova pārstāvētā "Tarragona" komanda, kas savā laukumā ar 65:89 (22:28, 15:26, 14:19, 14:16) piekāpās Menorkas "Basquet" vienībai.

Šeļakovs nospēlēto 19 minūšu un 24 sekunžu laikā guva 12 punktus, realizējot piecus no 11 divpunktu metieniem un abus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja septiņas bumbas zem groziem un izprovocēja četrus noteikumu pārkāpumus, tiekot pie 15 efektivitātes koeficienta punktiem.

LEB "Gold" čempionāta kopvērtējumā pašlaik "Girona" komanda ar astoņām uzvarām 16 spēlēs ieņem devīto vietu, bet "Knet&Eniac" un "Tarragona" izcīnījušas pa sešiem panākumiem, kas tām dod attiecīgi 15 un 16. pozīciju 18 komandu konkurencē.