2012. gada 3. janvāris, 22:26

2:12! U-20 hokejistiem sagrāve pret ASV. Zaudējuma attālumā no izlidošanas

Latvijas junioru (U-20) hokeja izlase otrdien Kalgari cieta piekto zaudējumu piecās spēlēs pasaules čempionātā (PČ) piekāpjoties ASV ar 2:12 un trešdienas vakarā izšķirošajā spēlē pret Dāniju spēkosies par palikšanu elites divīzijā arī nākamajā PČ.

Pēc diviem otrā perioda pirmajā minūtē ielaistiem vārtiem, kad rezultāts kļuva 0:6, Kristeru Gudļevski vārtos nomainīja Rihards Cimermanis, kurš ielaida piecas ripas, kādēļ trešajā periodā vārtos atgriezās Gudļevskis. Vārtus Latvijas labā guva Zemgus Girgensons, kad 23. minūtē panāca 1:6 un Teodors Bļugers trešajā periodā - 2:12, liecina organizatoru informācija.

Trešdien plkst. 20 pēc Latvijas laika Latvijas junioriem paredzēta izšķirošā spēle pret Dāniju. Mača uzvarētājs saglabās vietu elitē, turpretī zaudētājs atgriezīsies zemākā līmenī. ASV un Šveices komandas vietu elitē jau ir saglabājušas.

PČ hokejā junioriem:

ASV - Latvija 12:2 (4:0, 7:1, 1:1)

Vārtus guva: Ostins Vatsons 3, Džeisons Zukers, Džī Tī Millers, Niks Bjugstads 3, Bils Arnolds, Adams Klendenings, Kails Rau, Ostins Čarniks - Zemgus Girgensons, Teodors Bļugers

Vārtsargi: Džeks Kempbels - Kristers Gudļevskis, Rihards Cimermanis